Blog

Pytasz o życie na Marsie?

niedziela, 13 Maj 2018

Jest dokładnie tak samo jak na Wenus.
We wszystkim panuje wolność. Przemieszczamy się wszędzie i nie potrzebujemy niczyjego pozwolenia. Mamy tu wszystko co potrzebujemy. Panuje tu pełna wolność.
Należymy do Płomienia Siły. Nosimy broń i zbroję, ale jej nie używamy. Jesteśmy wojownikami, ale nie toczymy wojen.
Nasza wojna to wojna przeciwko” złu” nie przeciwko Tobie.
Jesteśmy niezniszczalni i nie zmęczeni, bo napędza nas energia słońca.
Nie uciekaj przed naszą istotą .
Potęga to narodziny, dorastanie i umieranie zgodnie z Twoją wola. Śmierć to tylko zmiana ubrania.
Chcesz do nas wrócić, to czekamy. Długo nas szukałeś.
Pamiętaj na Marsie obowiązuje prawo wzajemnego szacunku. Szacunku wobec życia i wszystkiego. Szanuje się wolną wolę każdej osoby. To nie to samo co u mieszkańców Ziemi, którzy chcą kontrolować Świat bronią i wojną.
Nie bój się i nie dziw się, ale do pobudzenia był potrzebny Tobie „prąd ” złość.
Złość to energia jeżeli ktoś Ci każe ją ciągle transformować uważając że to coś złego, to zmień to jako siłę napedzajacą jak” prąd ” i naucz się ją kanalizować i nią zarządzać. To da Ci Siłę.
Jak piorun kulisty.
Kiedy poczujesz, że przez Twoje ciało od stóp do głów znacznie płynąć „prąd ” dając wrażenie, jakbyś tracił siłę i będziesz czuł się jak w letargu, jakbyś kompletnie nie mógł się poruszać, wtedy bardzo ostrożnie i spokojnie wstań, lekko podskocz, i wtedy zaczniesz się unosić .
Rozumiesz teraz znaczenie i ważność „prądu”? złości?
Z prędkością błyskawicy otrzymywanie wiadomości od Hierarchii. W ten sposób zdobędziesz wiedzę o której nie pisano w książkach.
Kiedy ściskasz Jej dłonie czujesz przepływ prądu elektrycznego, który Tobą wstrząsa.
Przepływ energii- Ta energia jest energią naukowej czystości.. Jak inaczej mieliśmy Ci to pokazać? Jak inaczej mieliśmy obudzić Twoja siłę w Tobie ?
Narodzenie Władczyni Kapłanki Atlantydy, taki był nasz Plan, bo znajdujecie się w ślepej uliczce. Destruktywne zagrożenie. Na dnie morskim są głębokie pęknięcia, które stykają się z Ogniem wnętrza Ziemi. Pojawiają się Cyklony- zetknięcie Ognia z Woda . Te działania ludzkości niszczą Ziemię.
Nie mamy tu takich rodzin jak na Ziemi. Są pary, które się łączą bo są bliźniaczymi duszami . Nie panuje tu żadna religia. Religią jest wzajemny szacunek dla życia i innych.
Nie ma też rozwiązłości, tak jak na Ziemi, ponieważ energia jest życiem każdej osoby. Jednoczymy się duchowo i cieleśnie bez rozwiązłości i dajemy możliwość przyjścia duszy, która chce przyjść i uczyć się.
Was wybraliśmy, taki był nasz Plan.
To dziecko miało pomysł by coś skonstruować, a wy jako nauczyciele mieliście go wspierać pomagać mu, dopóki nie stworzy upragnionego mechanizmu…….Wiedza nie z tego Świata.
Misja dobrej Mamy i dobrego Taty. Misja Boskiej Matki i Boskiego Ojca.
Pytacie o Miłość ?Miłość między Wami ? A jakże mogło by być inaczej. Dziecko jest iskrą Boskiej Miłości i Ekstazy, więc co to za pytanie?
Nie patrzcie na zegarek, patrzcie na waszą pielgrzymkę
Bądźcie Świadkami Swojego Życia.

Jadwiga Naira

Kontakt

Masz pytanie? Nie wahaj się zapytać!

Dane kontaktowe