Blog

Ona i On

piątek, 18 Maj 2018

Czasami mimo, że jesteśmy, albo nie jesteśmy w związkach to i tak tęsknimy ” za czymś, za kimś „. Czegoś nam brakuje.
Nasza Dusza i Ciało domagają się „czegoś ” i nie bardzo wiemy czego.
Moim zdaniem w pierwszej kolejności tęsknimy za sobą, bycia 100 procent – pierwotną wolnością. A potem za osobą, która posiada takie same wibracje..
Takie związki są po prostu szczęśliwe. Mówię wtedy, że patrzą w tym samym kierunku i nikt z niczego nie musi rezygnować, żeby druga osoba była szczęśliwa.
Nie są idealni, ale świadomi …
Czują różnego rodzaju emocje, ale nimi nie są.
Czasami się zagubią w chaosie życia, ale nawet tam znajdą kosmiczny porządek….
„Nic ich nie dzieli, a wszystko łączy, bo idą rytmem Swoich Serc „
Znajdź miejsce gdzie jest spokojnie i bezpiecznie. Najlepiej w naturze. Spaceruj i zbieraj stare uschnięte liście , obumarłe resztki natury, kawałeczki drzew…… Wyobraź sobie, że to są wszystkie byłe związki i uczucia. Wszystko co bolało, zranione aspekty twojego serca ….
Potem oddaj to do rzeki i podziękuj za te spotkania, każde było ważne, ale teraz mogą odejść … to było. Zobacz jak odpływają z wodą i puść to. Twoja jest przeszłość. Nie przeciągaj energii z przeszłości do teraźniejszość, bo zbudujesz sobie taką samą przyszłość..
A teraz zamknij oczy i poczuj swoje serce. Wyobraź sobie, że jesteś sama – sam na łące i poproś by pojawił się twój partner, który jest dla Ciebie idealny. Staraj się wyłączyć myśli. Skup się na swojej energii i poczuj jej wibracje. Poczuj kim jesteś. Zobacz siebie jako rozwijający się kwiat – wolny i szczęśliwy … oddychaj i dbaj o swoją energię. Zapytaj siebie kim jesteś? Kiedy jesteś szczęśliwa?
Bądź w tym wszystkim samodzielna, samowystarczalna, niezależna. Bądź po prostu sobą – 100 procent Ty .
W nowych związkach partnerzy są ze sobą, bo chcą. Nie ma uwarunkowań i uzależnień.
Następnie poproś, aby pojawił się w Twoim polu – Twój partner, który jest też 100 procent…. Podajcie sobie ręce i patrzcie sobie w oczy … spotkanie dusz, spotkanie światów. Spotkajcie się na innych warunkach, gdzie każdy z Was jest sobą, gdzie jedynym przepisem jest Miłość.
Widzę Cię?

Jadwiga Naira

Kontakt

Masz pytanie? Nie wahaj się zapytać!

Dane kontaktowe