O mnie

Ja jestem Tobą, Ty jesteś mną. Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie. Przeszłość jako nauczyciel, a nie jako kara. Teraźniejszość jako dar i nauka na przyszłość. Tworzenie na nowo siebie, duma z tego, co już zrobiłam, a nie osąd, czego nie zrobiłam. Patrzę na świat i ludzi i nie widzę tego, co w ich mniemaniu źle zrobili, a podziwiam ich za to, co niosą w sobie. Czasem wygląda to jak małe światełko, które z każdym oddechem się powiększa. Patrząc z tego poziomu, jesteśmy wszyscy sobie równi.

To magiczne światło miłości każdy w sobie ma, wszystko jedno jak na dzień dzisiejszy żyje, jakie podejmuje decyzje i jak wygląda jego świat w danym momencie. Nasze światło w nas przeżyło inkarnacje, gdzie było zwycięzcą albo ofiarą, gdzie było biednym albo bogatym, gdzie stało w świetle albo stało w ciemności. To wszystko po to, żeby stać tu i teraz jako potencjał nieograniczonej wiedzy. To, co przeżyłeś, to co poczułeś zostaje w twojej duszy jako DNA, jako informacja. Tylko dotykając śniegu, możesz poczuć jak jest zimny. Gdybyś tego sam nie poczuł, nikt inny by ci tego nie wytłumaczył. Dlatego decydujemy się dobrowolnie na te doświadczenia, żeby rozumieć siebie i innych.

Nigdy się nie poddaję, odwiedziłam miejsca i świątynie, poznałam szamanów z różnych regionów świata, sama zostałam Szamanką. Począwszy przez Syberię, Mongolię, Peru, Egipt, Indie, Hawaje, kraje wysoko energetyczne, aktywowałam starą wiedzę, uśpioną w moim systemie. Duchowy i cielesny rozwój pokazał mi inne poziomy energetyczne i nieograniczone możliwości śpiące w każdym człowieku, a ćwiczenia, zajęcia, warsztaty, począwszy od ruchowych i medytacyjnych (milczących), łączyły mnie z całym Wszechświatem i pozwoliły na powrót do domu. Od tego momentu nie było nigdy tak jak zawsze. Zmieniło się moje patrzenie na cały świat i na to, co nas otacza. Dziękuję wszystkim osobom, które pojawiły się na mojej drodze życia i przypomniały mi, kim naprawdę jestem. Od tego momentu moje życie stało się cudem i świadomą drogą Miłości.

Kontakt

Masz pytanie? Nie wahaj się zapytać!

Dane kontaktowe